Guldmann GH1

Podstawowy model podnośnika sufitowego. Posiada wyjątkowo ciekawe wzornictwo wraz z możliwością dostosowania wyglądu do własnych preferencji za pomocą dostarczanych w zestawie wymiennych paneli.

Ten przystępny cenowo model pozwala osobom o mniejszym budżecie zastosować podnośnik najwyższej klasy jakości duńskiej marki Guldmann - światowego lidera w tej dziedzinie.

Codzienne użytkowanie

Nowy podnośnik GH1 jest zaprojektowany aby sprostać całemu zakresowi potrzeb w domach prywatnych i domach opieki. Zajmuje niewiele miejsca, jest bardzo prosty w obsłudze w połączeniu z szelkami firmy Guldmann. Kiedy i gdzie potrzebny Szyny do podnośnika GH1 mogą być montowane do sufitu lub ścian.

Posiadamy również roziązanie wolnostojące - idealne do zastosowań tymczasowych jak i wszędzie tam gdzie konstukcja sufitu i ścian wyklucza zastosowanie innych rozwiązań. Całą konstrukcję wolnostojącą jedna osoba w prosty sposób jest w stanie rozłożyć w 10 minut.

Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota przewodowego. Ładowanie akumulatorów odbywa się poprzez podłącznie pilota do stacji ładującej. Jedno ładowanie pozwala na około 55 podniesień osoby o wadze 85 kg i trwa od 2 do 3 godzin.

Urządzenie posiada certyfikat zgodności urządzenia medycznego klasy 1.

 

 

Dokumenty do pobrania: